Medarbeidere

Olav E. Hatling

Sivilingeniør

Mobil: 90 19 94 77
E-post: oeh@hinnstein.no

Fagområde

Byggeteknikk, anleggsteknikk, prosjektledelse

Kjell A. Stenberg

Sivilingeniør

Mobil: 95 73 36 81
E-post: kas@hinnstein.no

Fagområde

Byggeteknikk, anleggsteknikk, prosjekt- og byggeledelse

Siri Austgard

Sivilingeniør

Mobil: 95 93 44 90
E-post: siri@hinnstein.no

Fagområde

Vann- og miljøteknikk

Kjell Gustavsen

Sivilingeniør

Mobil: 91 15 42 16
E-post: kg@hinnstein.no

Fagområde

Vann- og miljøteknikk, prosjekt- og byggeledelse

Stig Haram

Sivilingeniør

Mobil: 91 37 39 94
E-post: stig@hinnstein.no

Fagområde

Samferdselsteknikk, arealplanlegging, prosjekt- og byggeledelse

Olav Olsen

Sivilingeniør

Mobil: 90 72 68 52
E-post: oo@hinnstein.no

Fagområde

Elektroteknikk, byggeledelse

Gøran Heide

Ingeniør

Mobil: 94 82 93 18
E-post: gh@hinnstein.no

Fagområde

Sentral driftskontroll, prosjekt- og byggeledelse

Tommy Bendiksen

Ingeniør

Mobil: 90 07 18 22
E-post: tommy@hinnstein.no

Fagområde

Elektroteknikk, elkraftteknikk

Ann-Iren Horsevik

Teknisk tegner

Mobil: 992 81 820
E-post: aih@hinnstein.no

Fagområde

Elektroteknikk, byggeledelse

Kenneth Dallager

Ingeniør

Mobil: 911 22 285
E-post: kenneth@hinnstein.no

Fagområde

Vei- og arealplanlegging.

Arne Harald Karlsen

Ingeniør

Mobil: 456 03 098
E-post: ahk@hinnstein.no

Fagområde

Vann- og miljøteknikk

Sveinung Ims

Sivilingeniør

Mobil: 911 11 949
E-post: si@hinnstein.no

Fagområde

VVS, Energiteknikk Prosjektledelse

Christian Magnussen

Sivilingeniør

Mobil: 47 33 97 06
E-post: christian@hinnstein.no

Fagområde

Byggeteknikk, Brannteknikk

Kristian Rødseth

Ingeniør

Mobil: 92 42 80 03
E-post: kro@hinnstein.no

Fagområde

VVS-energi -og klimateknikk

Arnt Marius Eriksen

Ingeniør

Mobil: 40 24 89 01
E-post: arnt@hinnstein.no

Fagområde

VVS-energi -og klimateknikk

Stian André Johansen

Sivilingeniør

Mobil: 47 34 37 76
E-post: stian@hinnstein.no

Fagområde

Samferdselsteknikk og arealplanlegging

Maria Paulsen

Sivilingeniør

Mobil: 96 00 16 00
E-post: maria@hinnstein.no

Fagområde

Vann- og miljøteknikk

Bertil Munkeby

Ingeniør

Mobil: 40 04 18 09
E-post: bertil@hinnstein.no

Fagområde

Vann- og miljøteknikk

Olav Frantzen

Sivilingeniør

Mobil: 46 44 14 10
E-post: of@hinnstein.no

Fagområde

Anlegg- og byggteknikk

Stine Sareussen

Ingeniør

Mobil: 99 44 88 22
E-post: stine@hinnstein.no

Fagområde

Anlegg- og byggteknikk

Hilde Svenning

Daglig leder

Mobil: 90 97 22 16
E-post: hilde@hinnstein.no